بیوکراس ایران
بدون در نظر گيري اينکه يک محصول يا کرم آرايشي- بهداشتي از چه ترکیبات يا موادی ساخته شده است، اغلب اين محصولات به نحوی توسط پوست جذب می شوند گویی لایه از کرم روی شیشه مالیده شده است. با پچ بیوکراس این ماجرا به شکل دیگری پیش خواهد رفت چرا که با بهره گیری از فناوری های بالا محصولی تولید نموده ایم که عمیقا به داخل پوست نفوذ خواهد کرد. با استفاده از محصولات تاثیرگذار بیوکراس که نحوه جذب آنها به شکل شگفت انگیزی متفاوت و متمایز از سایر محصولات است تحولی چشمگیر در پوست خود ایجاد نمایید.
Instagram Feed
بیوکراس ایران را در اینستاگرام دنبال کنید
نمایندگی رسمی بیوکراس > بیشتر بدانید  > خطوط پنجه کلاغی کنار چشم ها

خطوط پنجه کلاغی کنار چشم ها

پچ بیوکراس یک پچ هوشمند است. به آسانی پچ را روی پوست خود قرار داده سپس مشاهده خواهید کرد ترکیبات فعال آن از لابلای سطوح اپیدرمال به خارج هدایت خواهند شد. این محصول بگونه ای طراحی شده است که برای استفاده از آن لازم نیست به کلینیک پوست مراجعه نمایید و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در هر زمان و در هر مکان به بهترین شکل از پوست زیبای خود مراقبت نمایید.

زيبايي کار با محصولات بیوکراس در اين است که با کمترين تماس و تحريک حداکثر تاثير و کارايي را در پوست دارد. با استفاده از تکنولوژی خاص واحدهاي سازنده کلاژن به داخل پوست منتقل شده و درمان زیبایی شما بدون هیچگونه درد و نیاز به تزريق پیش خواهد رفت.

فناوری بسیار پیشرفته واحدهاي سازنده کلاژن بگونه ای می باشد که تغییری در دما و ميزان نفوذ اشعه یو وی در زمان انتقال مواد به پوست ایجاد نخواهند کرد. هیچگونه مواد شیمیایی یا نگهدارنده در تولید این محصول بکار نرفته است. محصولات بکار رفته در این پچ ها بگونه ای انتخاب و ترکيب شده که ایمنی و راحتی در درمان پوست شما را تضمین می نماید.

admin