بیوکراس ایران
بدون در نظر گيري اينکه يک محصول يا کرم آرايشي- بهداشتي از چه ترکیبات يا موادی ساخته شده است، اغلب اين محصولات به نحوی توسط پوست جذب می شوند گویی لایه از کرم روی شیشه مالیده شده است. با پچ بیوکراس این ماجرا به شکل دیگری پیش خواهد رفت چرا که با بهره گیری از فناوری های بالا محصولی تولید نموده ایم که عمیقا به داخل پوست نفوذ خواهد کرد. با استفاده از محصولات تاثیرگذار بیوکراس که نحوه جذب آنها به شکل شگفت انگیزی متفاوت و متمایز از سایر محصولات است تحولی چشمگیر در پوست خود ایجاد نمایید.
Instagram Feed
بیوکراس ایران را در اینستاگرام دنبال کنید
 

درباره ما

بیوکراس، راز جوان سازی نوین

نمایندگی رسمی بیوکراس در ایران

شرکت بهینه اندیش برسام نماینده ی انخصاری محصول بیوکراس کره ی جنوبی در زمینه ی محصولات جوان سازی پوست بدون نیاز به تزریق می باشد. پچ هوشمند بیوکراس سریع ترین، آسان ترین و ایمن ترین راه برای کاهش عمق خط اخم، خطوط پیشانی، خط های پنجه کلاغی دور چشم، خطوط زیر چشم، خطوط ریز بالای لب و خط خنده بوده و در حال حاضر در آمریکای شمالی، آلمان، ترکیه، چین، تایلند، امارات و ایران توسط نمایندگی های اعطایی از کره ی جنوبی عرضه می گردد.

Contact Us

بیوکراس / راز جوان سازی نوین

پچ زیبایی بیوکراس دستاورد تکنولوژی نوین در جوان سازی پوست می باشد. انتقال واحد های سازنده ی کلاژن به داخل پوست، بدون نیاز به تزریق امکان جوان سازی پوست را به راحت ترین روش ممکن مقدور ساخته است. با تلفیق نانو تکنولوژی و بیوشیمی بدون نگرانی از گذر زمان جوان بمانید.