بیوکراس ایران
بدون در نظر گيري اينکه يک محصول يا کرم آرايشي- بهداشتي از چه ترکیبات يا موادی ساخته شده است، اغلب اين محصولات به نحوی توسط پوست جذب می شوند گویی لایه از کرم روی شیشه مالیده شده است. با پچ بیوکراس این ماجرا به شکل دیگری پیش خواهد رفت چرا که با بهره گیری از فناوری های بالا محصولی تولید نموده ایم که عمیقا به داخل پوست نفوذ خواهد کرد. با استفاده از محصولات تاثیرگذار بیوکراس که نحوه جذب آنها به شکل شگفت انگیزی متفاوت و متمایز از سایر محصولات است تحولی چشمگیر در پوست خود ایجاد نمایید.
Instagram Feed
بیوکراس ایران را در اینستاگرام دنبال کنید

کاربرد آسان

پچ بیوکراس یک پچ هوشمند است. به آسانی پچ را روی پوست خود قرار داده سپس مشاهده خواهید کرد ترکیبات فعال آن از لابلای سطوح اپیدرمال به داخل پوست هدایت خواهند شد. این محصول بگونه ای طراحی شده است که برای استفاده از آن لازم نیست به کلینیک پوست مراجعه نمایید و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در هر زمان و در هر مکان به بهترین شکل از پوست زیبای خود مراقبت نمایید.

بدون درد

زيبايي کار با محصولات بیوکراس در اين است که با کمترين تماس و تحريک حداکثر تاثير و کارايي را در  پوست دارد. با استفاده از تکنولوژی خاص واحدهاي سازنده کلاژن به داخل پوست منتقل شده و درمان زیبایی شما بدون هیچگونه درد و نیاز به تزريق پیش خواهد رفت.

ایمن و راحت

فناوری بسیار پیشرفته واحدهاي سازنده کلاژن بگونه ای می باشد که تغییر دما و ميزان نفوذ اشعه  UV تغییری در کیفیت و نحوه ی انتقال مواد به داخل پوست ایجاد نخواهند کرد. هیچگونه مواد شیمیایی یا نگهدارنده در تولید  این محصول بکار نرفته است. محصولات بکار رفته در این پچ ها بگونه ای انتخاب و ترکيب شده که ایمنی و راحتی در درمان پوست شما را تضمین می نماید.

ساده، راحت و بدون دستورالعملهای آرایشی

فناوری پچ بوکراس امکان درمان پوستی آسان در منزل را به ارمغان مي آورد که در این پروسه هیچ احتیاجی به سوزن نمی باشد. بیوکراس پچ یک محصول منحصر بفرد در صنایع پزشکی به حساب می آید که با انتقال مواد مفید به بهترین شکل به پوست نیاز به استفاده از تزریق را از میان برداشته است.

تاثیر احیای پوست از طریق واحدهاي سازنده کلاژن

با توجه به اینکه واحدهاي سازنده کلاژن سازي در پوست را تحريک می کند، سیستم ایمنی پوست نیز در این فرآيند تحريک ميگردد. تحريک سيستم ايمني پوست کلاژن سازي را فعال نموده و کمک می کند پوستی بهتر و شاداب تر داشته باشید.

بدون مواد شیمیایی و نگهدارنده

هنگامیکه شما این پچ را روی پوست خود قرار ميدهيد ، واحدهاي سازنده کلاژن آن در درون پوست جذب ميگردند. در تولید این محصولات از هیچ گونه مواد شیمیایی یا نگهدارنده ای استفاده نشده است و این محصولات به گونه اي طراحی و تولید شده اند که به ایمن ترین و راحت ترین شکل ممکن ماموریت درمان پوست شما را انجام دهند.

امکان بازسازی پوست از طریق فاکتور رشد اپیدرمال

پس از اینکه فرد به سن 25 سالگی می رسد، فاکتور رشد اپیدرمال وی به سرعت کاهش پیدا خواهد کرد. همانطور که بیشتر پا به سن می گذارید، این عامل بيشتر کاهش یافته و چرخه بازسازی پوست به دليل ضخیم شدن تدریجی لایه کراتین کندتر شده و چین و چروک ها عميق تر ميگردد.. هنگامیکه شما با استفاده از پچ فاکتور رشد اپیدرمال را تقویت می نمایید، این امر به رشد سلول های پوست کمک کرده و اثرات پیری و چین و چروک از بین خواهند رفت.

با روشهاي زيبا سازي دردناک خداحافظی نمایید

پچ زيبايي بيوکراس به راحتي قابل استفاده بوده, وجود فاکتور رشد اپیدرمال و اسیدهیالورونیک تاثیر بیولوژیکی آن را به حداکثر ممکن ميرساند. اسیدهیالورونیک، ماده اصلی تشکیل دهنده فیلرها به بهبود قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند. اسيدهيالورونيك ماده ژله ای است كه فضاى بين كلاژن و فيبرهاى الاستین را پرمیكند. این ترکیب در پوست سه نقش دارد

 ایجاد مكانيزم حمل مواد مغذى ضرورى از جريان خون به سلولهاى پوستى

آبرسانی به پوست با مكانيزم تركيب شدن با ملکولهای آب

به عنوان يك بالشتك در برابر آسیبهای مكانيكى و شيميايى

با گذر زمان، بدلیل پروسه طبيعى پيرشدن يا بدلیل تماس با عوامل محيطى از قبيل آلودگی هوا و تابش آفتاب، بخشی از ذخيره طبيعى اسيدهيالورونيك بدن تجزيه و تخریب میشود.

اسیدهیالورونیک در بدن ما بطور طبیعی تولید می شود.  درمحصولات بیوکراس پچ نیز از این ماده استفاده شده تا  قابلیت ارتجاعی پوست را از طريق افزايش رطوبت و پر کنندگي بهبود بخشد.